خانه / مراکز خرید کیش / 4 تا از ارزانترین مراکز خرید کیش
4 تا از ارزانترین مراکز خرید کیش

4 تا از ارزانترین مراکز خرید کیش

 

جزیره زیبای کیش از گذشته تابحال یک مرکز تجاری در خلیج فارس به شمار می رود.. مراکز خرید کیش بسیاری از گردشگران تور کیش را مجذوب خود می کند.. علاوه بر بازارهای معروف کیش، به شما راهنمای خرید ارزان در کیش را معرفی میکنیم تا بتوانید در هزینه ها صرفه جویی کنید..4 تا از ارزانترین مراکز خرید کیش کدامند؟ با ما باشید..

 

1.بازار مریم کیش

بازار مریم کیش یکی از بازرچه های قدیمی این جزیره می باشد که در مساحتی حدود 6 هزار متر مربع برپا شده.. این بازار واقع در خیابان فارابی با 52 فروشگاه یکی از کوچکترین بازارچه های کیش می باشد.. در اینجا میتوانید انواع کالاهای مورد نیاز از کیف و کشف و پوشاک گرفته تا چمدان های مسافرتی را با نازل ترین قیمت خریداری کنید..

بازار مریم کیش
بازار مریم کیش

2.بازار شهر چین کیش

بازارچه شهرچین دو شعبه در جزیره کیش دارد.. چرا به آن می گویند بازار شهر چین؟ چون همه اجناس از چین می آید و فروشندگان آن هم چینی می باشند.. یکی از شعبه های آن در نزدیکی بازار مروارید قرار دارد و شعبه دوم در طبقه دوم مرکز خرید پانیذ می باشد.. همه جور اجناس از کیف و کفش گرفته تا لوازم خانگی ارزانقیمت را به فروش می رساند..

بازار شهر چین کیش
بازار شهر چین کیش

3.بازارچه شقایق کیش

مرکز خرید شقایق با مساحتی بالغ بر 1600 متر مربع، یک مرکز خرید دو طبقه در میرمهنای کیش می باشد.. بازارچه شقایق دارای 30 فروشگاه است و انواع اجناس را به قیمت ارزان می فروشند..

بازار شقایق کیش
بازار شقایق کیش

4.بازار دامون کیش

بازار دامون یکی از زیباترین مراکز خرید کیش می باشد که مساحتی بالغ بر 4000 متر مربع دارد.. دو مجموعه بزرگ :مجتمع ساحلی دامون و مجتمع کیش ایر در نزدیکی از بازار واقع شده اند.. در اینجا هنگام خرید برای شما پیانو نواخته می شود که یکی از جالب ترین ویژگی های این بازار می باشد..

بازار دامون کیش
بازار دامون کیش

 

 

مطلب پیشنهادی

بازار مرجان کیش

بازار مرجان کیش

  بازار مرجان کیش “Marjan Bazzar Kish” یک مرکز خرید در نزدیکی ساحل می باشد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *