خانه / تفریحات کیش / دهکده تیراندازی کیش
دهکده تیراندازی کیش
دهکده تیراندازی کیش

دهکده تیراندازی کیش

 

شرکت سرمایه گذاری و توسعه کیش به منظور رونق صنعت گردشگری تصمیم به ساخت دهکده تیراندازی کیش “shooting village kish ” در زمینی به مساحت چهار هزار و پانصد متر مربع می باشد که در آینده ای نه چندان دور 10 مربی و 15 داور در جزیره کیش در انتظار خدمت رسانی به شما عزیزان هستند. این دهکده به زودی به یکی ا جاذبه های گردشگری کیش تبدیل خواهد شد.

دهکده تیراندازی کیش
دهکده تیراندازی کیش

در سال 88 هیات تیراندازی جزیره زیبای کیش تاسیس شد که شش سالن خط بادی در دو رشته تفنگ و تپانچه بادی دارد. ساخت میدان تیراندازی 10، 25 و 50 متر با خطوط استاندارد ، برگزاری نمایشگاه بین المللی سلاح و مهمات ، برگزاری مسابقات قهرمانی کشور ، برگزاری اردوهای تیم ملی وتیم های حاشیه خلیج فارس ، ساخت کارخانه مهمات سازی و پیگیری خرید تجهیزات وسلاح مورد نیاز تیراندازان از اهداف ساخت این دهکده می باشد.

دهکده تیراندازی جزیره کیش
دهکده تیراندازی جزیره کیش

برگزاری دوره های آموزش عمومی و تخصصی ، میزبانی دوره های آموزشی بین المللی ، دوره آموزش تعمیرات سلاح های بادی از برنامه هایی ست که در این دهکده انجام خواهد شد. با توجه به آمارهای سال 93 تعداد ورزشکاران مرد 75 و زن 30  می باشد که البته احتمالا تعداد تیراندازان افزایش خواهد یافت.

دهکده تیراندازی در جزیره کیش
دهکده تیراندازی در جزیره کیش

مسئولین در تلاشند تا با اتمام هر چه سریعتر این پروژه در خدمت گردشگران عزیز تور کیش باشند..

 

مطلب پیشنهادی

5 تا از تفریحات ورزشی کیش

5 تا از تفریحات ورزشی کیش

  جزیره کیش مکانی تفریحی در استان هرمزگان می باشد که همه جوره شما را …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *