خانه / تفریحات کیش / پاراسل در کیش
پاراسل در کیش
پاراسل در کیش

پاراسل در کیش

در باشگاه ها و مراكز تفريحات دريايی كيش، امكاناتی مانند دوره های آموزش غواصی ، جت اسكی ، اسكي روي آب، گشت با قايق تندرو، گشت تفريحی دور جزيره، آكواريوم شناور، تور جزاير اطراف، چتر پاراسل، ماهيگيری تفريحي، قايق کف شیشه ای ، بانانا و شاتل سواری ،  قايق كف شيشه ای ، ارائه مي شود. از مهیج ترین تفریحات آبی می توان به پاراسل در کیش اشاره کرد. پاراسل نوعی ورزش آبی است که در آن ورزشکار توسط چتری که با یک طناب به یک قایق موتوری متصل است به آسمان فرستاده میشود. قایق موتوری چتر را به جلو میراند و بدین ترتیب فرد در آسمان به پرواز در می‌‌آید.

پاراسل در کیش
پاراسل در کیش

در جزیره ی کیش یکی از تفریحات  آبی هیجان انگیز به ویژه برای جوانان، چتر بازی بر فراز دریا یا همان چتر پاراسل است. این ورزش هیجان انگیز آبی بدین گونه است که شما سوار چتر پاراسل در کیش شده و توسط یک طناب به طول حدود ۱۵۰ متر توسط یک  قایق با سرعت نسبتا زیاد بر روی دریا کشیده می شوید.

پاراسل در کیش
پاراسل در کیش

دیدن سواحل و نمای زیبای جزیره کیشٰ، زیر آسمان آبی و روی آب های نیلگون در ارتفاع  ۵۰ تا ۶۰ متری لذت و آرامشی وصف ناپذیر را به گردشگران تور کیش می دهد. با سوار شدن بر پاراسل و دیدن نمای زیبایی از جزیره کیش ، اوج هیجان و حس آرامشی بی نظیر را در آسمان آبی و روی آب های زلال و زیبای خلیج فارس تجربه خواهید کرد.

پاراسل در کیش
پاراسل در کیش

برخی از چتر های پاراسل امکان بالا رفتن بیشتری را داردند پاراسل های بزرگ حتی امكان پرواز تا ارتفاع 150 متری را بدون نیاز به هیچ گونه مهارت خاصی به شما می دهد به طوری که قادر خواهید بود جزیره کیش را از ارتفاع قابل توجهی مشاهده کنید. مدت زمان پرواز با چتر از زمانی که به حداکثر ارتفاع میرسد 10 دقیقه خواهد بود.

پاراسل در کیش
پاراسل در کیش

مطلب پیشنهادی

5 تا از تفریحات ورزشی کیش

5 تا از تفریحات ورزشی کیش

  جزیره کیش مکانی تفریحی در استان هرمزگان می باشد که همه جوره شما را …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *