خانه / مراکز خرید کیش / بازار مرجان کیش
بازار مرجان کیش
بازار مرجان کیش

بازار مرجان کیش

 

بازار مرجان کیش “Marjan Bazzar Kish” یک مرکز خرید در نزدیکی ساحل می باشد که میتوانید پس از خرید هر آنچه لازم دارید، به ساحل مرجانی بروید و البته یک پارک زیبا در کنار ساحل وجود دارد که میتوانید در انجا به استراحت بپردازید..

این بازار موقعیت مناسبی دارد و نزدیکی هتل مارینا، هتل سیمرغ، هتل شباویز، و هتل کوثر کیش می باشد.. مرکز خرید مرجان نسبت به سایر بازاهای کیش، در فاصله زیادی با مرکز شهر قرار دارد.. پارک دلفین ها یکی از بهترین جاذبه های گردشگری کیش است که در چند قدیمی بازار است..

بازار ساحلی مرجان کیش
بازار ساحلی مرجان کیش

مجتمع تجاری و گردشگری مرجان کیش یکی از مراکز خرید کیش ارزان در کنار یکی از زیباترین سواحل شرقی کیش قرار دارد.. این مجموعه یک بازار، یک پارک ساحلی، و یک واحد مسکونی به میهمانان ارائه می کند.. این بازار مرجان کیش معماری زیبایی دارد و یک آکواریوم خیره کننده که انواع گونه های آبزیان در ان دیده می شود..

مرکز خرید مرجان کیش
مرکز خرید مرجان کیش

مرجان یکی از مراکز خرید کیش با قیمت ارزان مساحتی حدود 25000 متر مربع دارد.. یکی از شیک ترین بازارهای کیش که معماری آن برای ترویست های خارجی قابل توجه است.. 200 فروشگاه، 80 مرکز اداری، 120 سوئیت و 2 رستوران از امکانات این پاساژ بزرگ هستند..

مجتمع خرید مرجان کیش
مجتمع خرید مرجان کیش

موقعیت بازار مرجان

جزیره کیش، پارک ساحلی مرجان کیش

 

مطلب پیشنهادی

بازار بین المللی پانیذ کیش

بازار بین المللی پانیذ کیش

درب ورودی منحصر به فرد شیشه ای و فضایی دنج و مناسب از ویژگی های …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *