خانه / جاهای دیدنی کیش / پارک شهر کیش
پارک شهر کیش
پارک شهر کیش

پارک شهر کیش

 

پارک شهر کیش یکی دیگر از مکان های تفریحی جزیره کیش و بزرگترین پارک های کیش ، علاوه بر فضاهای سبز، وسیله های ورزشی، پیست دوچرخه و اسکیت، آب نما و میدان گل، فضاسازی مناسبی برای معلولان نیز در نظر گرفته است. دریاچه مصنوعی پارک شهر کیش بزرگترین دریاچه بزرگ کیش است که در آن حدود سی قایق پدالی وجود دارد و شما می توانید در فضایی آرام به تفریح بپردازید.

پارک شهر کیش
پارک شهر کیش

چهل و پنج درصد مساحت این پارک فضای سبز تشکیل داده و از گونه های گیاهی سازگار با آب و هوای کیش و مبلمان شهری شکیل و زیبا استفاده شده و دیواره های کناری پارک نيز با بهره گیری از نقاشی هنرمندان کیش مزين شده است. همچنین آلاچیق هایی برای استراحت و اسکان خانواده ها در آن تعبیه شده تا در مدت حضور و گردشگری در پارک از فضاهای ایجاد شده بهترین استفاده را ببرند.

پارک شهر کیش
پارک شهر کیش

برخی فضاهای این پارک از جمله محوطه بازی کودکان طوری طراحی شده که تا فصل تابستان مسقف شده و قابلیت استفاده را خواهد داشت و مردم می توانند از این فضاها در ایام گرم سال استفاده بهینه داشته باشند. در این پرک مبلمان شهری زیبا و آلاچیق هایی برای گردشگران فراهم آمده است.

زمین بازی کودکان به گونه ای ساخته شده که در فصول گرم سال مسقف می شود و کودکان به راحتی بتوانند بازی و انرژی خود را تخلیه کنند. ایجاد پارکینگ در فضایی به مساحت یک هکتار و شهربازی مدرن در فضایی به مساحت پنج هکتار از دیگر برنامه های سازمان منطقه آزاد برای توسعه پارک شهر و ایجاد فضایی مفرح برای پر کردن اوقات فراغت مردم جزیره است. همچنین قرار است که یک شهر بازی فوق العاده بسازند که دارای زمینی به مساحت 5 هکتار می باشد.

پارک شهر کیش
پارک شهر کیش

 

مطلب پیشنهادی

تفریحات کیش در نزدیکی مرکز خرید دامون

تفریحات کیش در نزدیکی مرکز خرید دامون

  معمولا مسافران تور کیش بعد از گشت و گذار در مراکز خرید کیش خسته …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *