خانه / جاهای دیدنی کیش / اسکله بزرگ تفریحی کیش
اسکله تفریحی یکی از دیدنی های کیش

اسکله بزرگ تفریحی کیش

 

اسکله بزرگ تفریحی کیش “Grand Recreational Pier” یکی از دیدنی ترین جاذبه های گردشگری کیش می باشد که با ستون های فولادی و عرشه چوبی، و فضای چهار گوشه توسط کارشناسان ایرانی ساخته شده.. این اسکله با 437 متر طول، 18 متر عرض  در منطقه ای 10 هزار متر مربعی واقع شده.. ساخت و ساز این اسکله تفریحی به گونه یا می باشد که به زیستگاه های دریایی آسیبی نخواهد زد.. اسکله تفریحی بزرگ کیش از بسیاری امکانات تفریحی، شامل جت اسکی، قایق پدالی، قایق ماهیگری، قایقهای بادبانی، سهچرخه آبی، امکانات غواصی و قایق های کف شیشه ای  برخوردار می باشد..

اسکله تفریحی بزرگ کیش
اسکله تفریحی بزرگ کیش

گردشگران تور نوروزی کیش می توانند در اطراف عرشه پرسه بزنند و  از مناظر طبیعی این اسکله لذت ببرند و ماهی های رنگارنگ از گونه های مختلف در ساحل مرجانی کیش را تماشا کنند.. فاز اول اسکله تفریحی کیش در یک دوره کوتاه 20 ماهه ساخته شد و در 27 جولای 2006 افتتاح شد.

اسکله تفریحی کیش
اسکله تفریحی کیش

انواع مختلفی از چایخانه و رستوران در اطراف عرشه ساخته شده که به گردشگران سرویس دهی می کنند.. این اسکله که واقع در انتهای بلوار دریا می باشد نمای فوق العاده زیبایی دارد و شما را محسور می کند.. در اینجا میتوانید سوار قایق های کف شیشه ای شوید و ماهی ها و موجودات دریایی بی نظیر را تماشا کنید..

اسکله تفریحی در کیش
اسکله تفریحی در کیش

 

آدرس اسکله بزرگ تفریحی کیش

استان هرمزگان، جزیره کیش، انتهای بلوار دریا

مطلب پیشنهادی

تفریحات کیش در نزدیکی مرکز خرید دامون

تفریحات کیش در نزدیکی مرکز خرید دامون

  معمولا مسافران تور کیش بعد از گشت و گذار در مراکز خرید کیش خسته …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *