خانه / تفریحات کیش / مراکز غواصی کیش
مراکز غواصی کیش
مراکز غواصی کیش

مراکز غواصی کیش

 

جزیره زیبای کیش که در حال حاضر یک منطقه تجاری آزاد به شمار می رود، ترکیبی منحصر به فرد از اسکله ها و دریای مرجانی دیدنی ارائه می کند..کیش، مروارید خلیج فارس ، جزیره ای فوق العاده برای غواصی می باشد که در اینجا میتوانید از تفریحات کیش با قیمت مناسب به ویژه مراکز غواصی کیش “Diving Centers Kish” نهایت لذت را ببرید..دو مرکز غواصی در این جزیره به شما پیشنهاد می کنیم: یکی در ساحل هتل داریوش و دیگری در ساحل هتل شایان..

مراکز غواصی در کیش
مراکز غواصی در کیش

در مراکز غواصی کیش بیشتر ورزشهای آبی در دسترس هستند.. بخصوص غواصی یکی از بهترین تفریحات کیش به شمار می رود… غواصی در نزدیکی هتل داریوش کیش رایگان است و تنها چیزی که لازم دارید یک کپسول اکسیژن است.. ولی مرکز غواصی در ساحل هتل بین المللی شایان حدود 35000 تومان با تمام تجهیزات برای یک ساعت غواصی می گیرد..

مراکز غواصی در کیش
مراکز غواصی در کیش

هتل داریوش یک موسسه حرفه ای غواصی را به شما ارائه می کند.. مربیان حرفه ای این مرکز به خوبی آموزش دیده اند و هنر و علم غواصی را در دانشگاه های معتبر کسب کرده اند..

مراکز غواصی در کیش
مرکز غواصی در کیش

در واقع در کیش غواصی تفریحی ارائه نمی شود مگر اینکه به سواحل شنی 5 متری بروید.. که البته باید 10000 تومان بپردازید.. اگر برای اولین بار است که به غواصی میپردازید بهتر است بدانید در مراکز غواصی کیش مربیان آموزش دیده قدم به قدم شما را همراهی می کنند.. این می تواند به یکی از  تجربیات به یاد ماندنی و شاید تکرار نشدنی شما تبدیل شود.. دنیای زیر آب فوق العاده است.. ماهی های رنگی و سایر جانواران آبزی حیرت انگیزند..

 

مطلب پیشنهادی

5 تا از تفریحات ورزشی کیش

5 تا از تفریحات ورزشی کیش

  جزیره کیش مکانی تفریحی در استان هرمزگان می باشد که همه جوره شما را …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *