خانه / اطلاعات سفر به کیش / بهترین زمان سفر به کیش
بهترین زمان سفر به کیش
بهترین زمان سفر به کیش

بهترین زمان سفر به کیش

چه زمانی برای سفر به کیش مناسب است؟

 

ماه بهمن نزدیک است و می توانید برای مسافرتی چند روزه برنامه ریزی کنید. کجا بهتر از کیش؟ باید بدانید یکی از بهترین مراکز گردشگری برای سفر در بهمن ماه، جزیره زیبای کیش است. در کل آب و هوای کیش گرم و شرجی است و تابستان های طولانی و گرمی دارد. در تابستان رطوبت هوا تقریبا 100 در صد می باشد ولی زمستانهای معتدل تری دارد. بارندگی در جزیره کیش کم رخ می دهد ولی در زمستان به صورت سیلابی می باشد.

بهترین زمان سفر به کیش

 

کیش از ماه مهر تا فروردین گرمای ملایم دارد و فصل گردشگری از این ماه آغاز می شود. ولی از ماه اردیبهشت تا مهر، هوا گرم و شرجی می باشد. دی ماه خنک ترین و مرداد گرم ترین ماه در جزیره کیش است.

ولی در اواخر ماه بهمن به قدری هوا مطبوع و دلپذیر می شود که گردشگران زیادی را به خود جذب می کند. در واقع بهترین زمان سفر به جزیره کیش  ماه دی ، بهمن، اسفند و فروردین می باشد. بهمن ماه، بهترین زمان سفر به کیش می باشد که شنا و غواصی یکی از محبوب ترین تفریحات جزیره کیش؛ در این فصل طرفداران زیادی دارد.

ورزش های آبی در کیش

 

ارزان ترین زمان برای سفر به کیش با هواپیما در روزهای غیر تعطیل می باشد. پس بهترین کار این است که در اول هفته بلیط رزرو کنید.زیرا در روزهای تعطیل قیمت بلیط بالا تر می رود.

جزیره زیبای کیش

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *